Sıcak Paket Yemek Aboneliği

İş yerinde yemek sorununa nasıl çözüm bulunur?
Çalışanların her öğlen “bugün ne yiyoruz?” sorusuna çözüm bulmak kimi zaman işverenleri zorlayabiliyor. Sizin için bulduğumuz çözümleri incelemenizi öneririz.

Sıcak Paket Yemek Aboneliği
İş yerinizin yemek üretimine uygun olmaması, yemek maliyetlerinizin çok yüksek olması durumunda tercih edebilirsiniz.

Lila Mutfak, Sıcak Paket Yemek Aboneliği ile her gün değişen 9 çeşit sıcak ve 7 çeşit soğuk yemek ile istediğiniz yemeklerden günlük menünüzü oluşturabilir. Adresinize istediğiniz zaman teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.  Yemekler tek kullanımlık kaplar içerisinde hijyenik bir şekilde kapatılarak tamamen dış etkenlerden izole edilir. Kaplar sıcak ve soğuk yemeklerin paketlenmesi için özel olarak üretilmiştir. Mikrodalga fırın ısısına dayanıklıdır.

Sıcak Paket Yemek Aboneliği için Lila Mutfak’a (0850) 302 0 303 veya destek@lilamutfak.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yemek Kartları Kullanın
Çalışanların istediği restoranı ve yemeği seçmesi ilk başta kulağa hoş geliyor. Ancak bu durumda iş yerinin konumunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü iş yerinin yakınında restoran çeşitliliği yoksa ya da paket servis hizmeti veren restoran sayısı azsa ofise yemek getirmek zorlayıcı olabilir. Ayrıca çoğu restoranın yemek kartları ile anlaşması olmadığını da unutmamak gerekir. Bu nedenle her iş yerine yemek çözümü olmayacak bu seçeneğin size uyup uymadığını iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kendi Mutfağınızı Kurun 
İş yerinizde mutfak ve yemekhane alanınız varsa sizin için iyi bir çözüm olabilir. Bu seçeneğe kesin olarak karar vermeden önce maliyet hesabı yapmanızı öneririz. Çünkü ürün tedariği, depolama, pişirme gibi kalemler tahminlerin ötesinde maliyetler oluşturabilir. En büyük avantajlarından biri çalışanlarınızdan aldığınız geri bildirimlere göre üretimi şekillendirebilir ve memnuniyetsizliklerin önüne geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir